Справжня розстрочка - це не кредит, а зовсім інша система. Але перш ніж зважитися на неї, краще знати все про плюси і мінуси.

Плюси розстрочки:

Користуйся зараз, плати потім. Це дуже зручно, якщо меблі вийшли з ладу раптово. Знайти велику суму відразу можуть не всі, але і жити без комфортної меблі  теж неможливо. Розстрочка приходить на виручку. Ви користуєтеся потрібним товаром, і при цьому не потрібно віддавати велику суму.

Ніяких переплат. Цей критерій актуальний, якщо ви маєте справу з чесною розстрочкою. У цьому випадку це не кредит в банку, вам не нав'яжуть прихованих відсотків та комісій. Щомісячний платіж ви можете порахувати самі, для цього потрібно розділити суму покупки на кількість місяців розстрочки. Все зрозуміло і прозоро. Для здійснення такої покупки потрібно докласти мінімум зусиль. Навіть якщо у вас немає грошей, не потрібно буде оформляти кредитну карту, або надавати документи про доходи в банк. Ви просто приходите вибирати меблі в магазині, а менеджер сам оформить необхідні документи.

Ціна залишиться незмінною. Багато хто сумнівається, чи брати розстрочку, тому що бояться переплатити зайвого. Але, насправді, на таку покупку можна пристойно заощадити. Курс долара зростає, як і ціни в магазинах. Поки ви будете збирати гроші, вартість меблі може  пристойно зрости . Але якщо ви купили товар в розстрочку, по суті ви заморожуєте ціну.

Вибираєте найкраще. Коли ви купуєте щось в розстрочку, ви не так обмежені бюджетом і можете дозволити придбати якісну річ, яка коштує на пару тисяч дорожче. Розстрочку ви можете оформити у нашого представника А-банку!